SLOW FASHION

Szyjemy niewielkie partie ubrań. Tylko z naturalnych, certyfikowanych materiałów, w polskich szwalniach. Nie gonimy za trendami, więc nasze ubrania pasują do siebie i większości tego, co już masz w swojej szafie. Zamówienia pakujemy bez grama plastiku.

SUSTAINABILITY

Dbamy o naszą planetę i czujemy się za nią odpowiedzialne. To dlatego stawiamy na zrównoważony rozwój na każdym etapie produkcji i dystrybucji ubrań repose. Chcemy, żeby nasze produkty w jak najmniejszym stopniu wpływały na otaczający nas świat. Dlatego szyjemy lokalnie niewielkie ilości ubrań z naturalnych, certyfikowanych materiałów. Pakujemy w papier i tekturę z recyclingu.

CERTIFIED

Szyjemy z materiałów dobrych nie tylko dla Twojej skóry, ale też naszej planety: bawełny, wiskozy, tencelu i cupro. Naturalnych, certyfikowanych, biodegradowalnych. Wszystkie zostały wyprodukowane w sposób zrównoważony, przy minimalnym zużyciu wody, bez pestycydów i innych szkodliwych dla Twojej skóry i naszej planety, substancji chemicznych.

LOCAL

Szyjemy lokalnie, w niewielkiej pracowni krawieckiej na ul. Brackiej w Warszawie. Znamy imię każdej krawcowej, spod której rąk wychodzą nasze produkty. Między kolejnymi dropami repose w pracowni powstają m. in. kostiumy teatralne czy suknie ślubne.

BYE BYE PLASTIC

Dbamy o to, aby również to, w co zapakowane są Twoje zakupy, było przyjazne naszej planecie. Używamy najbardziej ekologicznych i innowacyjnych rozwiązań dostępnych na rynku: papieru z recyklingu z certyfikatem FSC i w pełni kompostowalnej folii.