DESIGNED FOR BED WOMEN

Kiedy nic Cię nie ogranicza i czujesz się sobą, czujesz się pewnie i piękna. W repose możesz robić to, co chcesz, kiedy chcesz i tak, jak chcesz. Zawsze na swoich zasadach. Ubrania po domu? Zapomnij! Tak swobodnie może być wszędzie.

Repose powstała z myślą o świadomych bed women, które doskonale wiedzą, że ubrania są dla nich, nigdy odwrotnie! Dlatego w naszych kolekcjach znajdziesz wszystko to, czego najchętniej byś nie zdejmowała. Oversize’owe t-shirty, body jak druga skóra, sukienki, w których poczujesz się tak swobodnie, jakbyś nie miała na sobie nic. Są też obłędnie wygodne szorty i dresy. Wszystko pasujące do siebie, przyjazne Twojemu ciału i z materiałów dobrych dla Twojej skóry.

STAY CONFIDENT, GET COMFORTABLE

Repose to swobodny krój, zapewniające komfort detale, brak ucisku i miłe w dotyku, przewiewne materiały. Wszystko po to, żebyś niezależnie od miejsca i okoliczności, mogła poczuć się tak wygodnie i pewnie, jak u siebie w sypialni.

HELLO BED!

Po długiej drodze, walce z wewnętrznymi schematami, bitwach o asertywność i to, co dla nas ważne, o własne ja, jesteśmy tutaj! W miejscu, w którym robimy rzeczy, na które mamy ochotę, pamiętamy o sobie i swoich potrzebach i odpoczywamy, kiedy potrzebujemy, bez wyrzutów sumienia.

Chcemy się tym dzielić! Przypominać Ci o tym, że Ty też możesz. Czuć się swobodnie, komfortowo, dobrze. Każdego dnia! To, co masz na sobie, ma Ci towarzyszyć, ma Cię wspierać, a nie przeszkadzać. Właśnie po to powstały ubrania repose.

Łączy nas przyjaźń, miłość do podróży, makaronu, rumu, mocnej muzyki, dobrych książek, pięknych kadrów. Obie ponad wszystko cenimy sobie naturalność i wygodę. W naszym świecie dziewczynom wypada wszystko, na co tylko mają ochotę. I niech tylko ktoś nam próbuje powiedzieć, że nie wolno!