Our way

Our way is comfort

Nasza droga zaczęła się od miłości do komfortu i jakości, bo repose znaczy “odpoczynek” - interpretowany tak, jak chcesz. Na początku tworzyłyśmy ubrania do domu i na wakacje, teraz ich wygodę i luz postanowiłyśmy przenieść wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz. Tworzymy ubrania, które powstały po to, żebyś czuła się dobrze. Wybieramy swobodne kroje, dopracowane detale i jakościowe tkaniny.

 

Our language is quality

Szyjemy w Polsce ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które przyjemnie otulają Twoje ciało i są delikatne dla skóry. Zawsze wybieramy takie, które są świetnej jakości, oddychają i są wytrzymałe. Pracujemy z lokalną szwalnią i stale doskonalimy nasze kroje tak, żeby było Ci w nich dobrze, niezależnie od tego, jaki kształt ma Twoje ciało. To dlatego nasze spodnie mają aż 3 długości nogawek, a body 2 linie nap w kroku. Zanim trafią do Ciebie, ubrania repose przechodzą surowe testy. Chcemy mieć pewność, że będzie Ci w nich dobrze!

 

It's always our choice, Girl!

Po długiej drodze, walce z wewnętrznymi schematami, bitwach o asertywność i to, co dla nas ważne, o własne ja, jesteśmy tutaj. W miejscu, w którym robimy rzeczy, na które mamy ochotę, pamiętamy o sobie i swoich potrzebach. Chcemy się tym dzielić. Przypominać Ci, że nie ma jedynej słusznej ścieżki, którą musisz podążać. Że możesz wybrać jedną, a możesz kilka. I że to Ty ustalasz zasady! To, co masz na sobie, ma Cię wspierać, a nie przeszkadzać. Właśnie dlatego powstało repose.