Hell yeah!

Hell yeah!

Czyli o tym, że skrycie marzymy o spędzeniu całego lata na Półwyspie Helskim.

 

Połowa najpiękniejszej pory roku już prawie za nami, planując kolejne wakacyjne atrakcje nie możemy ominąć polskiej stolicy sportów wodnych. To na Półwyspie Helskim zjadłyśmy najlepsze gofry, surfowałyśmy, plażowałyśmy i chodziłyśmy w klapkach + skarpetkach (umówmy się, na Helu to jest cool). Dlatego dzielimy się z Wami naszym researchem i życzymy sobie (oraz Wam) żebyśmy skorzystały chociaż z połowy tych cudownych atrakcji!

 

Dom Kultury, Chałupy 6

To tutaj nasz zaprzyjaźniony projekt Girls Camp w każdy piątek i sobotę organizuje kreatywne warsztaty, na których spotkacie mnóstwo inspirujących dziewczyn. Pełen rozkład zajęć znajdziecie na profilu Instagramowym @girls.camp lub @domkultury.ch6. Z pewnych źródeł wiemy, że już za chwilę szykują się warsztaty ceramiczne z @odpodszewki i przygotowywania matchy od @matcha.bros.

No i to chyba jedyne miejsce z nauką baletu w okolicy! 

 

Corner, Chałupy 6

Grupa zajawkowiczów z Gdyni otwiera kolejny raz swój sezonowy salon tatuażu w Domu Kultury na Chałupy 6. Jeśli myślicie o pamiątce z wakacji, która zostanie z Wami na zawsze - nawet się nie zastanawiajcie. Godziny ich urzędowania dostępne są na ich Instagramie, tam też warto zobaczyć, która osoba pokrywa się z Waszymi projektowymi marzeniami o dziarce. 

 

Ślady Szlache, Recepcja Chałupy 6

Zapomnijcie o kiczowatych magnesach z wakacji. Klaudia i Martyna tworzą projekt, który serwuje wyjątkowe przedmioty - nawiązujące do fauny i flory Mierzei Helskiej i okolic. Ich ceramiczne skarby możecie dorwać w Recepcji Chałup 6. Uwaga: schodzą jak świeże bułeczki! 

 

Mama Coco, Chałupy 5,5 Albatros

Gofry, goframi. Tutaj zjecie najlepsze bowle i inne świeże frykasy. Duże, kolorowe, a przede wszystkim pyszne! Polecamy spróbować miseczki z tzw. tofu zmieniającym życie. Do tego czillerski tarasik z muzyką w głośnikach. Serio, po dniu w słonej wodzie, ratuje to życie każdego surfera!

 

Surfkawka,  Ekolaguna lub Jastarnia

Niepozorne zabytkowe autko mieści ekspres z największym wyborem kaw i deserków na całym Półwyspie. Przemiłe baristki serwują najróżniejsze napoje. A do tego vibe niczym z tropikalnej wysypy. Ich potykacz głosi, że pienią mleko tak, jak nauczyły ich fale. Właściciele to para prawdziwych miłośników surfa i kite’a. Wspieramy niezmiennie od kilku lat!

 

 

Dziewczyna Surfera, ul. Bosmańska 3

Każda dziewczyna, która nie zdążyła zrobić pazów przed wyjazdem na wakacje, zna to miejsce doskonale! Ale to nie wszystko, zrelaksujecie się tam z bańkami chińskimi, zrobicie peeling czy hennę na brwi. Chałupski salon piękności otrzymuje nasz znak jakości i coolerstwa. 

 

Surf People, Chałupy 3

Polecamy to miejsce z całego serca, szczególnie jeśli stawiacie swoje pierwsze kroki w morskiej pianie. Ekipa Surf People czuwała nad naszą zajawką do surfa i wiemy, że zadba również o Was. W ich Surf Klubie poćwiczycie jogę, weźmiecie udział w warsztatach z gliną czy zapiszecie się na lekcję deskorolki. A weekendy Wasze pociechy mogą spędzić tam wieczór przy bajkach. 

 

Surf Chickitas, Chałupy 3

To dziewczyna, której profil na Instagramie przynosi nam dużo cennych informacji. Ta trenerka surfingu organizuje super wyjazdy, a w Chałupach możecie spróbować z nią lodowych kąpieli z użyciem metody Wima Hofa. Jeśli lubicie taki sposób na uwalnianie endorfin - polecamy!

 

Salt Wave Festiwal, Jastarnia

Kameralny festiwal, podczas którego słuchasz muzyki przy pięknych zachodach słońca. Koncerty odbywają się na plaży, więc nie zapomnijcie o klapkach i zwiewnych sukienkach. W tym roku wybieramy się na pewno na Rosalie, Bass Astral, Bokke i Lole Marsh. Pro tip: obserwujcie profil festiwalu na Instagramie, bo przez całe lato organizowane są również darmowe eventy. 

Powrót do blogu